[https://inat-box.com], bu web sitesinde yer alan herhangi bir hizmette yer alan, dağıtılan veya bağlantı verilen, indirilen veya erişilen herhangi bir bilgi, içerik veya reklamın doğruluğunu veya güvenilirliğini veya kalitesini temsil etmez veya desteklemez. Burada yer alan hizmetlerle bağlantılı olarak veya bunlarla bağlantılı olarak bir reklam veya başka herhangi bir bilgi veya teklif sonucunda tarafınızca görüntülenen, satın alınan veya elde edilen herhangi bir ürün, bilgi veya diğer herhangi bir materyal.

İşbu belgeyle, herhangi bir materyale güvenmenin tüm riskinin size ait olacağını kabul etmektesiniz. [https://inat-box.com, tamamen kendi takdirine bağlı olarak ve herhangi bir yükümlülük olmaksızın, hizmetin veya malzemelerin herhangi bir bölümünde iyileştirme yapma veya herhangi bir hata veya eksikliği düzeltme hakkını saklı tutar.

HİZMETLER VE MATERYALLER [https://inat-box.com] TARAFINDAN “OLDUĞU GİBİ” TEMELİNDE SUNULMAKTADIR VE [https://inat-box.com], SINIRLAMA GARANTİLERİ OLMAKSIZIN, AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ AÇIKÇA REDDEDER. HİZMET VEYA HERHANGİ BİR MALZEME VE ÜRÜNLE İLGİLİ OLARAK SATILABİLİRLİK VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK HİÇBİR DURUMDA [https://inat-box.com]

HİZMET, MALZEME VE ÜRÜNLERLE İLGİLİ OLAN HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, DOLAYLI, ARIZİ, CEZAİ VEYA DOLAYLI HASARDAN SORUMLU OLACAKTIR.

İndirilen Dosyalar
Uygulamalar, Windows ve Android yazılımları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere indirilebilir herhangi bir dosya, riski kullanıcının kendisine ait olmak üzere sağlanır. Dosya sahibi, bozuk veya hasarlı bir dosyadan kaynaklanan herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. [https://inat-box.com] başkalarının haklarına (fikri mülkiyet hakları dahil) saygı duyar ve kullanıcılarımızdan da aynısını yapmalarını isteriz. [https://inat-box.com], uygun durumlarda ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak, başkalarının bu haklarını ihlal eden veya başka bir şekilde ihlal eden kullanıcıların hesaplarını feshedebilir.

Bu sorumluluk reddi, bu sitenin uygulamaları veya bu Web sitesiyle olan ilişkileriniz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz.