PC için iNat Box - Windows / Mac'te iNat Box Apk'yi indirin

iNat Box, iNat Box tarafından geliştirilen bir Eğlence uygulamasıdır. BlueStacks uygulama oynatıcısı, sürükleyici bir oyun deneyimi için Android oyunlarını PC’nizde veya Mac’inizde oynamak için en iyi platformdur.

Her şeye sahip bir akış platformu arıyorsanız, hem futbol hem de televizyon hayranları için tek adres olan iNat Box’tan başkasına bakmayın. iNat Box’ın canlı futbol maçları ve TV şovlarından oluşan kapsamlı kitaplığı, her zevkten izleyicinin beğenisine göre bir şeyler bulmasını sağlar.

Canlı futbol söz konusu olduğunda, iNat Box sizi korur. iNat Box uygulaması, dünyanın dört bir yanından çok çeşitli ligleri ve turnuvaları kapsadığı için en son etkinlikleri takip etmek isteyen futbol takipçileri için idealdir. İster İngiliz Premier Ligi, La Liga, Serie A veya tamamen başka bir ligi tercih etsinler, iNat Box’ta her tür futbol taraftarı için bir şeyler vardır.

iNat Box’ta güncel hitler ve komedilerden eski yedekler ve özel seçimlere kadar çok sayıda TV programı da mevcuttur. iNat Box yeni bölümler ve sezonlarla sürekli güncellendiğinden, her zaman keşfedilecek yeni bir şeyler vardır.

iNatBox App

Inat Box Apk ile canlı spor karşılaşmalarını ve TV şovlarını izleyebilir, Haber kanallarından güncel olayları öğrenebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu uygulama, tümü ücretsiz olan 300’den fazla canlı kanalla doludur. Herhangi bir abonelik ücreti ödemeniz veya pahalı bir kablo bağlantısı satın almanız gerekmez. Ana dilinizde avantajlardan yararlanmak için ikili ses seçeneklerini etkinleştirebilirsiniz. Yerel dilinizi desteklemiyorsa, istediğiniz kanalda ücretsiz altyazıyı etkinleştirebilirsiniz.

Kullanıcıların en çok beğendiği bu uygulamanın en güzel yanı reklamsız bir platform olması ve kanal araları dışında ekstra reklam olmayacak olmasıdır. Canlı maç izlemekten sıkıldıysanız maçı daha sonra izlemek üzere kaydedebilirsiniz. İnternet bağlantısı olmadan izlemek üzere çevrimdışı videoları kaydetmenize yardımcı olacak indirme düğmesine sahiptir.

Inat Box Özellikleri

Reklam Yok: Uygulamada reklam olmayacak ve arayüz sizi spam veya sponsorlu afişlerle rahatsız etmeyecek.

300’den Fazla Kanal: TV Şovları, Haberler, İş ve Spor gibi popüler kategoriler de dahil olmak üzere 300’den fazla kanalı vardır.

Canlı Güncellemeler: Herhangi bir etkinliği kaçırmamak için skor tahtası, maç tarihleri ve program zamanlamaları ile sporların canlı güncellemelerini alabilirsiniz.

Ücretsiz Altyazı: İçeriği kolayca anlamak için herhangi bir kanalda altyazıları etkinleştirin. Kendi başınıza herhangi bir altyazı indirmek zorunda değilsiniz ve apk başlıkları sağlayacaktır.

Çevrimdışı İzle: Daha sonra çevrimdışı kaydetme modu aracılığıyla izlemek için videoları ve spor etkinliklerini indirin.

BlueStacks'i PC'nize indirin ve kurun

  • Play Store’a erişmek için Google oturum açma işlemini tamamlayın veya daha sonra yapın
  • Sağ üst köşedeki arama çubuğunda iNat Box’ı bulun
  • Arama sonuçlarından iNat Box’ı yüklemek için tıklayın
  • (iEğer Adım 2’yi atladıysanız) iNat Box uygulamasını yüklemek için Google’a giriş yapın.
  • Oynatmaya başlamak için ana ekrandaki iNat Box simgesine tıklayın

BlueStacks, oyuncuların 2 milyondan fazla Android uygulamasına ve oyununa doğrudan bilgisayarlarından erişmelerini sağlayan bir uygulama oynatıcısıdır. Hemen şimdi BlueStacks’i indirin ve akıllı telefon köylülerinden daha iyi, üstün bir oyuncu olun.

BlueStacks, nispeten düşük bellek tüketimi nedeniyle diğer uygulama oynatıcılarından sıyrılıyor. Rakipleriyle karşılaştırıldığında BlueStacks, bellek tüketimini yarıya kadar azaltabilir ve her çözünürlükte sorunsuz oyun oynamanıza olanak tanır.

En yeni oyun donanımına sahip değilseniz, kare hızı düşüşleri ve takılmalardan muzdarip olmanız gerekmez. BlueStacks’in Eco Modu, bilgisayarın merkezi işlem birimi ve grafik işlem biriminin kullanımını sırasıyla yüzde 87 ve yüzde 97 oranında azaltabilir ve böylece oyun deneyimini geliştirebilir.

BlueStacks’teki Kayıt özelliği, oyun videoları oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Video dosyalarının ortak bir formatta olması, düzenlemeyi ve yüklemeyi çok kolaylaştırır. Android oyun becerilerinizi (veya eksikliğini) dünyayla paylaşın!

Rakiplerinizi hızlı ve kolay bir şekilde alt etmek için kombo hareketlerinden sonra kombo hareketlerini oynatmak ister misiniz? Ardından BlueStacks’teki Makrolar aracını kullanın ve herhangi bir düğme sırasını kaydedin. Tek bir tuş vuruşuyla tekrar oynatabilir ve rakibinizin saldırılarınıza karşı koyma şansı kalmamasını sağlayabilirsiniz.

BlueStacks 5, en az 4 GB RAM’e sahip bir PC veya Mac gerektirir. Artık eşzamanlı 32 bit ve 64 bit uygulamaları destekler.

Çözüm

Akış modu APK’larından bahsettiğimizde, iNatTV diğerlerinin altında durmuyor. Herhangi bir sorun yaşamadan herhangi bir filmi veya TV şovunu yayınlayabilirsiniz. 360p, 480p, 720p veya 1080p’de her türlü şeyi izleyebilirsiniz. iNatTV, birden fazla kaynaktan çevrimiçi izleme bağlantıları alan yasal bir APK’dir. Gibi sayısız kategoriden izlemeyi seçebilirsiniz; Suç, Aksiyon, Belgeseller, gerilim filmleri veya animasyon.