iNat Box Roku

Roku için iNat Box – Roku’da iNatBox Apk’yi İndirin

Roku’daki Inat Box, kullanıcı için harikalar yaratabilir. Inat Box’ı Roku’ya kurmak istiyorsanız, bu blog yazısı tam size göre.

Inat Box, çevrimiçi film ve TV şovları akışı için harika bir uygulamadır. Uygulama, Android akıllı telefonlar, tabletler, Windows PC/dizüstü bilgisayarlar, macOS, Firesticks, Android TV kutusu ve benzeri pek çok cihazla uyumludur. Inat Box v2 apk’yı android akıllı telefon veya tablete kolayca indirebilirsiniz. Tüm bu cihazlar, dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan son derece popüler cihazlardır.

Bu cihazların yanı sıra önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olan bir cihaz daha var, o da Roku. TV’de yüklü RokuOS ile birlikte gelen özel Roku TV vardır. Roku TV’ye Netflix, Apple TV, Disney+, BBC iPlayer ve benzeri herhangi bir uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Ancak Inat Box’ı Roku’ya yükleyebilir misiniz? Inat Box’ı Roku TV’nize nasıl kuracağınızı görelim.

Roku için Inat Box’ı indirin

DOWNLOAD INAT BOX

DOWNLOAD INAT TV

Diğer makalelere göz atın:

  1. PC için Inat Box’ı indirin
  2. Roku için Inat Box’ı indirin
  3. Firestick için Inat Box’ı indirin
  4. Smart TV için Inat Box’ı İndirin

2023’de Roku’da Inat Box’ı indirin

Inat Box, Firestick, Android veya belki Windows’ta kullanıyor olabileceğiniz popüler bir uygulamadır. Şimdi Inat Box’ı Roku’ya kurmak istiyorsunuz. Herhangi bir şey yapmadan önce lütfen dikkatlice okuyunuz. Inat Box’ı Firestick’e nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız, kılavuzumuza göz atabilirsiniz.

Inat Box, çalıştırmak için Android işletim sistemini kullanan bir Android uygulamasıdır. Inat Box’ı Android cihazlara kolayca kurabilirsiniz ancak RokuOS, Android uygulamalarını desteklemez. Inat Box’ı Roku’ya yükleyememenizin nedeni budur.

Roku OS için inşa edilmiş bir Inat Box yoktur. Hangi Roku cihazını kullanırsanız kullanın, Roku TV’de Inat Box yoktur.

Ayrıca Inat Box yüklemek için Roku Streaming Stick, Roku Premiere, Roku Express veya Roku TV’yi jailbreak yapmaya çalışmayın. Inat Box, Android işletim sistemi için özel olarak geliştirilmiştir ve bu nedenle Inat Box’ı Roku’ya yükleyemezsiniz.

İnternette Inat Box’ı Roku’ya kuracağınızı vaat eden insanlara inanmayın. Sinema uygulamasını Roku’ya kurmanın bu dünyada hiçbir yolu yok.

Ama gününüzü güzelleştirebilecek bir şey var. Inat Box içerik kitaplığını Roku’da ekran kaydı yaparak izleyebilirsiniz.

Inat Box’ı Roku’da Yayınla

Konuştuğumuz gibi Inat Box, Roku için mevcut değildir, ancak yine de Inat Box’ı kullanarak en sevdiğiniz dizileri veya filmleri Roku’da izleyebilirsiniz. Android cihazınızın ekranını Roku’da kolayca yayınlayabilirsiniz.

Windows 10 PC/Dizüstü bilgisayar ekranını Roku cihazınızda da yayınlayabilirsiniz. Büyük ekranda eğlencenin tadını çıkarmak için Inat Box’ı Windows PC veya Dizüstü bilgisayara nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız, Windows 10 PC veya dizüstü bilgisayarlarda Inat Box’ı edinmek için kolay kılavuza göz atın.

Android kullanarak Roku’da Inat Box’ı nasıl yayınlayacağınız aşağıda açıklanmıştır. Devam etmeden önce, android cihazınızın Android 4.2 veya sonraki sürümlerde çalıştığından emin olun.

1. Öncelikle Roku Ana ekranı > Ayarlar > Sistem > Ekran Yansıtma’ya gidin ve açın.

2. Size uyan herhangi bir modu seçin. Ekran yansıtma için 3 seçenek vardır. İlki, ekran yansıtma talebinde bulunduğunuzda Roku’nun size açılır pencereyi göstereceği “Sor”. İkincisi, Roku’nun sormayacağı ve ekran yansıtmayı hemen başlatmayacağı “Her Zaman İzin Ver” seçeneğidir. Üçüncüsü ve sonuncusu, oldukça açık olan “Asla İzin Verme” dir.

3. Şimdi android cihazınızda ekran yansıtmayı arayın. Farklı Android akıllı telefon üreticileri, ekran yansıtmayı farklı şekilde adlandırdı. Samsung Galaxy cihazları ‘Smart View’, bazı kullanımlar, Screencasting kullanır.

iPhone kullanıcıları için, lütfen iPhone’daki Inat Box’taki bu kılavuza bakın. Android akıllı telefonunuzda herhangi bir ekran yayınlama seçeneği bulamadıysanız, Android cihazınıza LocalCast uygulamasını yükleyebilirsiniz. PlayStore’da bulunan ücretsiz bir uygulamadır.

4. Roku ve android akıllı telefonlarda Screen Mirroring’i açtıktan sonra Inat Box uygulamasını açın ve ‘Birlikte Aç’ seçeneğini seçin. Varsa, Inat Box’ı en son sürüme güncellediğinizden emin olun.

5. Bu seçenekte, Inat Box’ı Roku’da kullanmak için ‘Yerel Yayın’ı kullanın. Bunu yaptıktan sonra, Local Cast kullanılabilir cihazı arayacaktır. Yerel Yayında Roku cihazınızın adını gördüğünüzde, buna dokunmanız yeterlidir ve Inat Box’ı Roku’da yayınlamaya hazırsınız.

Android cihazınız dahili ekran yansıtmayı destekliyorsa, Inat Box uygulamasında sağ üst köşede “Yayınla” simgesini göreceksiniz.

Inat Box’ı Roku cihazında bu şekilde yayınlayabilirsiniz. Inat Box’ı Screen Mirroring ile uyumlu herhangi bir Roku cihazında yayınlayabilirsiniz. Bir Android cihazdan Roku’da Inat Box yayınlamaya başladığınızda, Roku TV’nizde Ekran Yansıtma isteğini kabul ettiğinizden emin olun.

Inat Box’ı TV’de yayınlamak için Roku yerine Google Chromecast’i de kullanabilirsiniz. Chromecast’te Inat Box’ı şu şekilde edinebilirsiniz.

Roku’daki Inat Kutusu: Sonuç

Yani bu, Roku’daki Inat Box ile ilgili. Bir dahaki sefere biri size Inat Box’ı Roku’ya yükleyip yükleyemediğini sorduğunda, bu makaleyi onlarla paylaşın. Inat Box bir android uygulamasıdır ve Roku, RokuOS için Android işletim sistemini kullanmaz ve bu nedenle Inat Box, RokuOS ile uyumlu değildir. Inat Box’ı Roku’ya yüklemek yerine Inat Box’ı Roku’da kullanabilirsiniz.

Roku üzerinde android akıllı telefonlar, tabletler, windows pc, laptop ekranları yayınlayabilirsiniz. Inat Box çalışması

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *