Gizlilik Kalkanı Çerçevesi, ABD Ticaret Bakanlığı tarafından tasarlanmıştır. UU., Avrupa Komisyonu ve İsviçre hükümeti, şirketlere nakliye sırasında veri koruma gereksinimlerini karşılamaları için bir mekanizma sağlar. Avrupa Birliği’nin kişisel verileri. ve Amerika Birleşik Devletleri’nde transatlantik ticareti desteklemek için İsviçre.

iNat Box, AB Gizlilik Kalkanı’na katılıyor. Katılımcı kuruluşların bir listesi www.privacyshield.gov/list adresinde bulunabilir.

iNat Box, AB’de toplanan tüm kişisel veriler için aşağıdaki gizlilik politikasına uyar:

Avrupa Birliği için Gizlilik Kalkanı Politikası

Not: iNat Box, Gizlilik Kalkanı’na katılımınız, kişisel bilgilerin toplanması, kullanılması ve kullanılması, gizlilik uygulamaları ve üçüncü taraf gizlilik kararları dahil olmak üzere çevrimiçi gizlilik bildirimleri yayınlar. Verilerin toplanması ve kullanılması.

Seçenek: iNat Box, müşteri verilerini harici sağlayıcılara aktarmaz. iNatBox uygulaması ile müşteri paylaşılacak verileri seçebilir ve kullanıcılar verileri paylaşmak isteyip istemediklerini belirleyebilir.

  • iNat Box, web sitesinde Gizlilik Kalkanı uyumluluğuyla ilgili soru veya şikayetler için iletişim bilgileri sağlar.
  • iNat Boxiletişim web sitesi şudur: inat-box.com/contact-us.
  • iNat Box, Gizlilik Kalkanı anlaşmazlıklarını çözmek için Avrupa Birliği’nin Uyuşmazlık Çözüm Kurumu’na (DPA) katılır.
  • iNat Box, Gizlilik Kalkanı ilkelerine uygunluğu sağlamak için Federal Ticaret Komisyonu’nun veya tüzel kişiliğinin soruşturma ve uyumluluk yetkilerine tabidir.
  • iNat Box, bir kişinin Gizlilik Kalkanı kapsamında bağlayıcı tahkim kararı verebileceğini kabul eder.

Sağırların iletim sorumluluğu: iNat Box uygulaması ile müşteri, verilerinin ne zaman ve nasıl harici sağlayıcılara aktarılacağını belirleyebilir. iNat Box, müşterinin rızası olmadan kişisel bilgileri üçüncü şahıslara ifşa etmeyecektir ve kişisel verilerin yetkisiz olarak ifşa edilmesinden sorumludur.

Güvenlik: iNat Box, müşteriler tarafından sağlanan verileri kaybolmaya, kötüye kullanıma ve yetkisiz erişime karşı korumak için tüm makul ve makul önlemleri alır.

Verilerin bütünlüğü ve amacı: iNat Box, verilerin toplandığı amaçlarla işlenmesini sınırlamak ve kişisel verilerin amaçlanan, doğru, eksiksiz ve güncel kullanımının bir parçası olarak güvenilirliğini sağlamak için tüm makul önlemleri alır.

Erişim: iNat Box uygulamasıyla müşteriler, kullanıcılarının kişisel bilgilerine erişim talep edebilir ve hatalı verileri düzeltebilir, değiştirebilir veya silebilir.

Kaynak, Uygulama ve Sorumluluk: iNat Box, kişisel bilgilerin yetkili yollarla makul düzeyde korunmasını sağlar.